Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > O firmě

O firmě

Havlíček Brain Team

nakladatelství — vydavatelství, mediální poradenství — konzultační činnost,
vzdělávání — věda, umělecká a organizační agentura


Havlíček Brain Team je kancelář, která od 1. ledna 2005 poskytuje široký okruh služeb a produktů, jejich společným jmenovatelem je exkluzivita, vysoká kvalita, mimořádná míra inovativního vnímání potřeb a zájmů zákazníků.

V oblasti nakladatelské činnosti se kancelář za krátkou dobu svého působení etablovala zakázkovým zpracováním řady odborných časopisů, sbírek a knih (právo, daně, pojišťovnictví, zdravotnictví a další obory). Vedle této tvorby na zakázku realizuje Havlíček Brain Team vlastní nakladatelský program, který je zaměřen zejména na exkluzivní a reprezentativní publikace knižního charakteru a praktické příručky.

Vydavatelské práce kanceláře jsou orientovány především na luxusní katalogovou tvorbu, nabízejí možnosti realizace výročních zpráv, tématických a firemních publikací, autorských kalendářů a dalších vydavatelských a polygrafických produktů.

Ve sféře mediálního poradenství nabízí Havlíček Brain Team zpracování mediálních strategií, přípravu a tvorbu tiskových zpráv, prohlášení a stanovisek, pořádání tiskových konferencí, zajištění tiskových mluvčích, mediální tréninky a speciální mediální kreativní návrhy pro náročnou klientelu.

Kancelář v oblasti konzultační činnosti předkládá svým klientům možnosti politických analýz, autorské přípravy článků, poradenství pro podnikatele, zprostředkování odborných porad právní, daňové a ekonomické povahy, zpracování spolkové a podnikové legislativy a dalších konzultací.

Vzdělávací aktivity kanceláře jsou zaměřeny na školení, přednášky a semináře zejména v oborech práva, daní a v dalších sférách a obracejí se především na podnikatele, veřejnou správu a občanskou společnost.

Potenciálu vědeckých kapacit využívá Havlíček Brain Team pro své klienty k odborným rešerším, analýzám, vypracování teoretických i praktických stanovisek.

Jako umělecká a organizační agentura vstupuje kancelář do produkce velkých výstavnických a kulturních akcí, přípravy uměleckých programů pódiového, rozhlasového, televizního a filmového typu.