Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Havlíček Brain Team

Havlíček Brain Team je kancelář, která od 1. ledna 2005 (ve spolupráci se společností Stálá konference českého práva, s. r. o., od 1. ledna 2017) poskytuje svým klientům široký okruh služeb a produktů, jejichž společným jmenovatelem je exkluzivita, vysoká kvalita, mimořádná míra inovativního vnímání potřeb a zájmů zákazníků.

V oblasti nakladatelské činnosti se kancelář etablovala zakázkovým zpracováním řady odborných časopisů, sbírek a knih. Vedle tvorby na zakázku realizuje Havlíček Brain Team vlastní nakladatelský program, který je zaměřen zejména na exkluzivní a reprezentativní publikace knižního charakteru a praktické příručky.

Vydavatelské práce kanceláře jsou orientovány především na luxusní katalogovou tvorbu, nabízejí možnosti realizace výročních zpráv, tematických a firemních publikací, autorských kalendářů a dalších vydavatelských a polygrafických produktů. Nabízíme rovněž kompletní nakladatelskou redakci textů, jazykové a technické korektury, grafické návrhy a řešení, elektronickou sazbu a další služby vydavatelského
a nakladatelského charakteru.

Konferenční projekt Stálé konference českého práva je koncipován jako velká série celostátních akcí právnického stavu (Pražské právnické jaro a Pražský právnický podzim), jejímž smyslem je vytvořit pravidelnou platformu pro pracovní a společenská setkávání právníků bez ohledu na hranice právnických profesí. Důležitým cílem Stálé konference českého práva je vytváření pozitivní atmosféry hrdosti na příslušnost 
k právnickému stavu. Výsledkem odborných akcí tvořících podstatnou část konferenčního programu je formování významných doktrinárních názorů právní filozofie, teorie, legislativy a praxe a jejich publikace na úrovni odborné i obecné. Projekt zajišťujeme ve spolupráci se společností Stálá konference českého práva, s. r. o.

                                                                            Pražské právnické jaro                  Pražský právnický podzim

V oblasti konzultační činnosti předkládáme svým klientům možnosti politických analýz, autorské přípravy článků, poradenství pro podnikatele  v oblasti daní, práva, compliance a HR, zprostředkování odborných porad právní, daňové a ekonomické povahy, zpracování spolkové a podnikové legislativy a dalších konzultací.

Vzdělávací aktivity kanceláře jsou zaměřeny na školení, přednášky a semináře zejména v oborech práva, daní a v dalších sférách a obracejí se především na podnikatele, veřejnou správu a občanskou společnost.
Potenciálu vědeckých kapacit využívá Havlíček Brain Team pro své klienty k odborným rešerším, analýzám, vypracování teoretických i praktických stanovisek.